سامانه رزرواسیون آنلاین دوربرد پیشخوان الکترونیکی سفر و گردشگری وابسته به شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی جهان گشت سیرنگ (بند الف) با مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری است. خدمات این سامانه همزمان براساس تفاهم صورت گرفته با دفاتر پیشخوان خدمات الکترونیک، از سوی این دفاتر نیز عرضه و پشتیبانی می گردد. 

دفتر مرکزی این سامانه در تهران و گسترۀ فعالیت اینترنتی آن فراگیر می باشد. سرویسهای بلیط و تور ارائه شده در این سامانه به طور مستقیم و بی واسطه از خطوط هوایی و ریلی و کشتی رانی و رزرواسیون هتلها ارائه می شود.
نشاني: تهران - خيابان شهيد مطهری - خيابان میرعماد - خیابان هشتم - پلاک 8 - واحد 3                     09102172005  تلگرام -  Telegram: @doorbord
تلفن:
 22458000 و 22459000 (021)
88534807 و 88534897 (021)  
نمابر:
 89786965 (021)
رایانامه:
 doorbord [at] gmail.com
مسؤولیّت:
شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی جهان گشت سیرنگ 
ماليات:
ماليات بر ارزش افزوده به ماخذ قانونی از بهاي کالا توسط تامين کنندگان خدمات بلیت و تور محاسبه و دریافت و به حساب مربوطه واريز مي گردد. در موارد لزوم، پرداخت ماليات اجناس خريداري شده صريحاً در فاکتور خريد قيد مي گردد.
اعتبار قيمت ها:
قيمت هاي مندرج در سامانه همواره روزآوري شده و اعتبار دارند. در صورتي که مغايرتي در نرخ خريد رخ دهد، موضوع بلافاصله از طريق پست الکترونيکي / تلفن به اطلاع خريدار رسانده مي شود و مبلغ پرداختي عيناً به حساب خريدار برگشت داده مي شود تا آزادانه بتواند در مورد خرید خود تصمیم گیری کند. فرايند اين کار، تماماً غيرحضوري و الکترونيکي خواهد بود.
لغو خريد:
با توجه به فرايند آنلاين سفارش گذاري و پرداخت الکترونیکی، لغو خريد تا قبل از بسته بندي و ارسال کالا با پيگيري تلفني امکان پذير است. در اين صورت، ضمن لغو فاکتور خريد، وجه پرداختي به حساب خريدار برگردانده مي شود. فرايند اين کار، تماماً غيرحضوري و الکترونيکي خواهد بود.
انتقادات و پیشنهادات و شکایات:
از طریق تلگرام @doorbord در تمامی ساعات شبانه روز در خدمت شماست. همچنین در ساعات اداری با تلفن 22459000 واحد مدیریت می توانید مسائلتان را مطرح و پیگیری نمایید.
همکاران:
خدمات تمامی خطوط هواپیمایی و تأمین کنندگان اقامتی مجاز در این سامانه به صورت برخط و آنلاین ارائه می شود.
سامانه تبادل الکترونیک دفاتر